Kategori: Haberler

Filistin Yeni Sezona da Galibiyetle Başladı!

Cska Filistin maça iyi başlarken erken buldukları gollerle 4 0 lık skor avantajını yakaladı. Devre sonunda skor 4 3 e gelse de 2. Yarıda yeniden vites arttıran ekip sahadan farklı skorla galip ayrıldı ve sezona 3 puanla başladı. Maç boyunca iyi pas yapan ekip oyunun kontrolünü elinden bırakmazken rakip kalede pozisyon üretmekte zorlanmadı ve farklı skor da kendiliğinden geldi.

Alkolik Bilbao maça çok kötü başlarken ilk bölümlerde kalelerinde gördükleri gollerle oyundan düştüler. Buna rağmen maçı bırakmayan ekip devre sonunda farkı 1 e kadar indirse de 2. Yarıda yine maça tutunamadı ve sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. Takımda yetenekli oyuncular bulunasına karşın savunmada büyük boşluklar vermeleri en büyük handikapları olurken birçok pozisyonda rakibe eksik yakalandılar.Şirinevler Rövanşı Aldı!

Şirinevler derbide rakibine karşı iyi mücadele ederek sahadan 6 5 lik skorla galip ayrılıp lige galibiyetle başladılar. Atak bir oyun sergileyen ekip buldukları pozisyonları iyi değerlendirirken savunmada da oldukça iyi bir performans sergilediler. Ahmet 3 golle takımın en skorer ismi olurken Oğuzhan da 2 gole imza attı.

Mutlular Unity takımı maça iyi başlarken rakip kalede oldukça etkili ataklar gerçekleştirmelerine karşın son vuruşlarda oldukça şanssızdılar. Savunmada büyük boşluklar vermeleri en büyük handikapları olurken rakibe çok pozisyon verdiler ve son bölümlerde beraberlik için yüklenseler de aradıkları golleri bulamayınca sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Yusuf 4 golle en skorer isim olurken diğer gol Emirhan’dan geldi.

Sancaktar Fc 2. Yarıda Açıldı!

Sancaktar takımı sahaya iyi bir kadro ile çıkarken ilk yarıda istedikleri golleri bulamasalar da 2. Yarıya hızlı başlayıp peş peşe gollerle skor avantajını eline aldılar ve sahadan 9 5 lik skorla galip ayrıldılar. Maç boyunca iyi futbol oynayan ekip pozisyon bulmakta sıkıntı yaşamasa da son vuruşlarda oldukça şanssızlardı fakat buna rağmen maçı kazanmasını bildiler. Kadir 4 golle takımın en skorer ismi olurken Kadir Batur da 3 gole imza attı.

Sekibaşı takımı maça iyi başlarken ilk yarıda skor avantajını eline aldılar. İlk yarıda farkı açma şansını bir çok kez yakalamalarına karşın son vuruşlarda cömert davranan ekip 2. Yarıda yedikleri peş peşe gollerle yenik duruma düştüler ve maçı çeviremeyerek sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. Samet 4 golle takımın en skorer ismi olurken diğer gol Yusuf’tan geldi.

Yenibağlar’dan Müthiş Geri Dönüş!

Yenibağlar Fk takımı sezonun son maçında sahaya savunma ağırlıklı bir kadroyla çıkarken ilk başlarken iyi oynamasına karşın pozisyon üretmekte çok zorlandılar. Maçta bir ara 4 1 yenik duruma düşmelerine karşın müthiş bir geri dönüş yaşadılar ve sahadan 9 6 lık skorla galip ayrılıp 3 puanı cebine koydular. 2. Yarıda baskılı oyun sonuç verirken bu baskı rakibe hata yaptırdı ve buldukları pozisyonları da iyi değerlendirip sonuca gitmesini bildiler. Kaptan Erkan 5 golüyle geceye damgasını vuran isim oldu.

Uludağ Spor takımı maça çok iyi başlarken rakip kalede oldukça etkili bir oyun sergilediler ve buldukları pozisyonları iyi değerlendirip sonuca gitmesini bildiler. Bu skor kendilerini rehavete sokarken 2. Yarıda tempo düşürmeleri en büyük handikapları oldu ve peş peşe yedikleri gollerle sahadan hiç de beklemedikleri bir skorla mağlup ayrıldılar. Tayfun ve Onur 2 şer golle takımın skorer isimleri oldular.

Mat Teknik Sezonu Galibiyetle Tamamladı!

Mat Teknik güçlü rakibi karşısında maça iyi başlarken buldukları erken gollerle skor avantajını eline aldı. Buna rağmen birçok elverişli pozisyondan sonuç alamayan ekip farkı açma şansını değerlendiremeyip 2. Yarıda farkın erimesiyle stres yaşasa da maçı kazanmasını bildi ve sahadan farklı skorla galip ayrıldı. Atak bir oyun oynayan ve çok sayıda net pozisyon bulan ekipte Adem ve Ercan 2 şer golle en skorer isimler oldular.

Umut Mobilya aslında sahaya iyi bir kadroyla çıkmış olmasına karşın kalesinde çok sayıda pozisyon verdi. Buldukları pozisyonları da değerlendirme konusunda sıkıntı yaşayan ekip maça tutunamazken sahadan farklı skorla mağlup ayrılıp sezonun son maçını kazanamadılar. Yılmaz 2 golle en skorer isim olurken diğer gol Harun’dan geldi.

Greenboys Final Four’a Hazır!

Greenboys genç rakibi karşısında maça istediği gibi başlayamasa da ilerleyen dakikalarda oyuna ağırlığını koydu ve buldukları pozisyonları iyi değerlendirerek sahadan 6 3 lük skorla galip ayrılıp sezonu 2. Sırada tamamladı ve final four a direk katılma hakkını elde etti. Maçın başlarında çok tutuk bir görüntü sergileyen ekip 2. Yarıda rakibin de oyundan düşmesiyle net pozisyonlar buldu ve farkı açmakta zorlanmadı. Kaptan Oktay 5 golüyle gecenin yıldızı olurken gol krallığında sezonu liderin 7 gol gerisinde 4. Sırada tamamlamış oldu.

Los Galacticos 3 haftalık aranın ardından lige dönüş yaparken maça iyi de başlamış olmasına karşın farkı açmakta zorlanınca sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Savunmada yapılan basit top kayıpları mağlubiyete davetiye çıkartırken gol yollarında iyi işler yapmış olmalarına karşın son vuruşlarda oldukça şanssızdılar. Emre 3 golle takımın bütün gollerini atan isim oldu.

Arduş’tan Gol Yağmuru!

Arduş genç rakibi karşısında maça rahat başlasa da kalelerinde erken goller gördüler fakat buna rağmen oyunlarını bozmayan ekip devreye 8 3 lük skorla galip girdiler. 2.yarıda farkı açmakta zorlanmayan ekip rakibi adeta gol yağmuruna tutarken sahadan farklı skorla galip ayrılarak play off lara hazırız mesajı verdiler. Pozisyon üretmekte zorlanmayan ekip güzel gollerle farkı açarken kaptan Emrah 6 golüyle geceye damgasını vuran isim oldu.

Mutlular Utd maça iyi başlamasına karşın yedikleri basit gollerle maça tutunamadılar ve sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. Aslında bireysel olarak yetenekli ayaklara sahip olmalarına karşın kaleci sıkıntısı yaşayan ekip birçok yenmeyecek golü yiyince maça tutunamadı ve açılan farka engel olamadı. Hasan 3 golle takımın en skorer ismi olurken Abdülbaki ve Yusuf da 2 şer gole imza attılar.Derbide 2. Beraberlik!

Cska Filistin güçlü rakibi karşısında maça iyi başlarken ilk bölümlerde oldukça elverişli pozisyonlar bulmalarına karşın bu pozisyonlarda rakip kaleciyi geçemeyince skor avantajını eline alamadı. Savunmada birçok pozisyonda eksik yakalanan ekip kalelerinde gördükleri gollerle devreye 3 0 yenik girdiler. 2. Yarıda buldukları gollerle maça tutunan ekip skora denge getirirken büyük çekişmeye sahne olan maçtan 1 puanla ayrıldı ve liderlik yolunda dev bir atıp sezonu lider bitirmeye oldukça yaklaştı. Kaçırılan goller en büyük handikapları olurken savunmada Samet yine takımın en etkili ismiydi.

Korkmaz Brode derbide maça iyi başlarken özellikle etkili paslaşmalarla rakip kaleye hızlı gidip net pozisyonlar buldular. Savunmada dirençli bir oyun sergileyen ekip kalelerini ilk yarıda gole kapatırken kontra toplarla rakip kalede 3 gol bulup devreye önemli bir skor avantajıyla girdiler. 2. Yarıda buldukları pozisyonları değerlendiremeyen ekip rakibin baskısına daha fala dayanamadı ve sahadan 3 3klük skorla 1 puana ayrıldılar. Kalecilerinin etkili kurtarışları geceye damgasını vura başlıca unsur olurken Kaptan Enes 2 golle en skorer isim oldu.

Umut Mobilya İlk Yarıdan İşi Bitirdi!

Umut Mobilya rakibi karşısında maça iyi başlarken maçın başından sonuna skor avantajını elinden bırakmadı ve sahadan 7 4lük skorla galip ayrılıp play off a 1. Torbadan katılma yolunda büyük bir avantaj elde etti. Orta alanda iyi mücadele eden buldukları pozisyonları iyi değerlendirirken skor üretme konusunda çok da zorlanmadılar. Murat 3 golle takımın en skorer ismi olurken diğer goller Yasin, Erkan, Kadir ve Ulaş’tan geldi.

Kenik Utd maça çok kötü başlarken pozisyon üretmekte oldukça zorlandılar. Buldukları pozisyonları değerlendiremeyen ekip başlarda yedikleri gollerle skor olarak rakibin gerisinde kalınca oyundan da düştüler ve maça tutunamadılar. Buna rağmen 2. Yarıda gayretli bir oyun sergileyen ekip farkı eritmeye çalışsa da sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Fuat 2 golle takımın en skorer ismi olurken diğer goller Fatih ve Özgür’den geldi.

A. Bilbao Tecrübesiyle!

Alkolik Bilbao genç rakibi karşısında maça iyi başlarken skor avantajını eline almakta zorlanmadı. İlerleyen dakikalarda rakibin etkili ataklarıyla maça çekişme gelse de tecrübesini konuşturan ekip sahadan galibiyetle ayrılıp play off ları beklemeye başladılar. Özellikle savunmada dirençli bir görüntü sergileyen ekip rakibi oldukça zorlarken buldukları pozisyonları değerlendirmekte zorlansalar da maçı kazanmasını bildiler.  Kadem ve Onur 2 şer golle en skorer isimler oldular.

Mutlular Utd güçlü rakibi karşısında maç boyunca iyi mücadele etmesine karşın skor avantajını bir türlü eline alamadılar. Pozisyon üretme konusunda sıkıntı yaşamamalarına karşın bunları değerlendirme konusunda sıkıntı yaşayan ekip gol bulmakta zorlanırken kalelerinde gördükleri gollere rağmen oyundan düşmediler ve maçı bırakmadılar. Son dakikalara umutla girseler de beraberlik golünü bulamayan ekip sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Kaptan Emin 4 golle takımın en skorer ismi oldu.

Müthiş Maçta Puanlar Paylaşıldı!

Umut Mobilya maça genç rakibi karşısında iyi başlayamazken iyi bir kadroyla çıkmalarına karşın özellikle pozisyon anlamında istediklerini bulamadılar. İyi savunma yapan ekip kalelerine gelen etkili ataklarda kalelerini iyi savunurken devreye 1 0 geride girmelerine karşın 2. Yarıda daha istekli bir oyun sergilediler ve son bölümlerde buldukları gollerle sahadan 1 puanla ayrıldılar. Barış 2 golle takımın en skorer ismi olurken diğer gol Hüseyin’den geldi.

Mat Teknik maça iyi başlarken özellikle ilk yarıda iyi pas yapıp rakip kaleye etkili gittiler. Buldukları pozisyonlarda rakip savunma ve rakip kaleciyi geçmekte zorlanan ekip devreye 1 0 önde girdi. 2. Yarıda orta alanda zaman zaman üstünlüğü rakibe kaptıran ekip skor üretmekte zorlanıp farkı açamasa da sahadan 1 puanla ayrıldılar. İyi bir maç geçiren ekipte Enes savunmadaki iyi futbolunu 2 golle süslerken diğer gol Mesut’tan geldi.  
4 4 lük Maçta Puanlar Paylaşıldı!

Cska Filistin maça iyi başlarken erken buldukları golle skor avantajını eline aldı. İlerleyen dakikalarda kalelerinde daha çok pozisyon vermeye başlayan ekip iyi savunma yaparak ayakta kaldı ve bu zorlu maçtan 1 puanla ayrılarak liderliğini sürdürdü. İlk yarıda kalelerinde 3 gol gören ekipte Furkan kurtarışlarıyla takımını maça ortak ederken Samet savunmadaki üst düzey performansıyla yine takımın en diri ismi oldu, rakibin birçok etkili atağını tek başına önledi. Ömer Serdar 2 golle en skorer isim olurken diğer goller Elmacı ve Reşat’tan geldi.

Hortumcular takımı maça istediği gibi başlayamazken yedikleri erken golle yenik duruma düştüler. Buna rağmen açı bırakmayan ekip buldukları gollerle skora denge getirirken maçın genelinin beraberlikle devam eden müsabakadan 1 puanla ayrıldılar. Özellikle son bölümlerde rakip kalede baskılı oyun oynamalarına karşın kaçırılan goller maçı kazanamamalarına sebep oldu. Serkan 2 golle en skorer isim olurken Barış ve Hüseyin 1 er gole imza attılar.

Arduş Rövanşı Farklı Aldı!

Arduş derbi tarihindeki 4. Maçta rakibiyle karşılaşırken bir önceki maçtan mağlubiyetle ayrılsa da bu maç rövanşı aldı ve ezeli rekabette 4 maçta 3. Galibiyetini aldı. Maça erken gollerle skor avantajını eline alarak başlayan ekip maç boyunca skor avantajını elinden bırakmadı ve oyunun hâkimiyetini elinde tutup sahadan rahat bir galibiyetle ayrıldı. Ata bir oyun sergileyen ekip skor üretmekte zorlanmazken gol yollarında oldukça etkiliydiler. Kaptan Emrah ve Yiğit 4 er golle takımın en skorer isimleri oldular.

İbişağalar saha aslında iyi bir kadroyla çıkmış olmasına karşın kalelerinde kolay goller görünce maça tutunamadılar ve sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. Orta alanda iyi mücadele eden ekip buldukları net pozisyonları da cömertçe harcarken yenilen her golle oyun disiplininden kopup maça tutunamadılar. Hamza 2 golle takımın en skorer ismi oldu.


Poyraz Seriye Aldı!

Poyraz Spor ligde çıktığı 2. Maçta da etkili bir oyun sergiledi ve buldukları pozisyonları iyi değerlendirerek sonuca gitmesini bildi. Orta alanda iyi mücadele eden ekip çok da zorlanmadan pozisyon üretirken rakip kalede özellikle 2. Yarıda daha etkili oldular ve oyundan düşen rakipleri karşısında farkı açıp sahadan farklı skorla galip ayrılıp 3 puanı ceplerine koydular. Recep 3 golle takımın en skorer ismi olurken Mustafa ve Şevki de 2 şer gole imza attılar.

Fight Clup takımı uzun bir aranın ardından lige dönerken genel anlamda kondisyon olarak rakibe göre eksik kaldılar ve ilk yarıda dirençli bir görüntü sergileseler de 2. Yarıda oyundan düşerek açılan farka engel olamadılar. Buldukları pozisyonları değerlendirmekte zorlanan ekip net pozisyonlardan sonuç alamazken kalede Furkan’ın etkili kurtarışlarına rağmen rakibe direnemediler. İbrahim 2 golle takımın en skorer ismi oldu.
Cengiz Yeşilyayla’yı Kurtaramadı!

Yeşilyayla Fk maça fırtına gibi başlarken buldukları pozisyonları iyi değerlendirip skor avantajını maçın başlarında eline almasını bildi. İlerleyen dakikalarda da net pozisyonlar bulan ekip özellikle Mehmet’in oldukça şanssız bir maç geçirmesiyle farkı açma şansını defalarca değerlendiremediler ve son bölümlerde yedikleri gollerle sahadan 1 puanla ayrıldılar. Cengiz üst düzey bir performans sergilerken 4 golüyle geceye damgasını vuran isim oldu, Harun da 2 gole imzasını attı.

Mutlular Unity maça istediği gibi başlayamasa da ilerleyen dakikalarda buldukları gollerle maça tutundu ve skora denge getirdi. Galibiyet için her şeyi yapan ekip şanssız gollerle yenik duruma düşse de son bölümlerde skora denge getirdi ve sahadan beraberlikle ayrıldı. Kaptan Yusuf ve Ahmet 2 şer golle en skorer isimler oldular.

Poyraz Spor Galibiyetle Başladı!

Poyraz Spor ligdeki ilk maçında Alkolik Bilbao karşısında iyi bir oyunla 4 puanı almasını bildi ve lige galibiyetle başladı. Atak bir oyun sergileyen ekip buldukları pozisyonları iyi değerlendirirken sonuca gitmekte zorlanmadı ve sahadan 7 5 lik skorla galip ayrıldılar. Recep 3 golle takımın en skorer isim olurken Şevki ve Sefa da 2 şer gole imza attılar.

Alkolik Bilbao maça aslında iyi başlamasına karşın skor avantajını eline almakta zorlanan. Yeni gelen isimlerle takım oyununu sahaya yansıtmakta zorlanan ekip buna rağmen maçı bırakmazken son dakikaya kadar puan için yüklense de buldukları pozisyonlardan sonuç alamayınca sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Emre ve Yiğit 2 şer golle takımın skorer isimleri oldular.  

Tecrübe Kazandı!

Yenibağlar Fk genç rakibi karşısında maça iyi başlarken buldukları gollerle skor avantajını eline almakta zorlanmadı. Maç boyunca oyun kontrolünü elinde tutan ekip farkı rahatça açarken peş peşe gollerle rakibi oyundan düşürdü ve sahadan 13 5 gibi farklı bir skorla galip ayrılıp yükselişini sürdürdü. Birbirinden güzel gollere imza atan ekipte Kaptan Erkan 5 golüyle gecenin yıldızı olurken Adem de 3 gole imza attı.

Mutlular Utd güçlü rakibi karşısında maça istediği gibi başlayamazken tecrübeli rakibi karşısında pozisyon bulmakta zorlandılar. Özellikle savunmada zor anlar yaşayan ekip rakibe çok pozisyon verirken yenilen gollerle oyundan düştü ve sahadan farklı skorla mağlup ayrıldı. Kaptan Emin 3 golle takımın en skorer ismi oldu.

Umut Mobilya Seriye Bağladı!

Umut Mobilya maça iyi başlarken buldukları erken gollerle skor avantajını eline aldı. Devreyi farklı skorla önde tamamlayan ekip 2. Yarıda tempo düşürmesine karşın sahadan farklı skorla galip ayrılıp yükselişini sürdürdü. Fizik güçlerini iyi kullanan ekip atak bir oyun sergilerken birçok pozisyondan sonuç alamamasına karşın galibiyeti getirecek golleri buldular. Yılmaz 3 golle yine en skorer isim olurken Harun da 2 golle skora katkı sağladı.

Somnium Arge maça iyi başlamasına karşın ilk yarıda peş peşe yedikleri gollerle maça erken havlu attılar. İyi niyetle mücadele eden ekip 2. Yarıda farkı 1 e indirip puan için umutlansalar da savunmada verdikleri boşluklarla mağlubiyete davetiye çıkardılar ve son dakikalarda yedikleri 2 golle sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Fatih 3 golle takımın bütün gollerine imza atan isim oldu.

Hs Kartela Tecrübesiyle Galip!

Hs Kartela genç rakibi karşısında maça çok hızlı başlasa da ilerleyen dakikalarda tempo düşürünce kalelerinde gördükleri gollerle skora bir anda denge geldi. Karşılıklı güzel gollerin atıldığı maçın son bölümlerinde oyuna yine ağırlığını koyan Hs Kartela maçı kazanmasını bildi ve 3 puanı cebine koydu. Zaman zaman basit top kayıpları yapmalarına karşın tecrübesiyle maçı kazanmasını bilen ekipte Kamuran 4, Kaptan Recep ise 3golüyle takımın skor yükünü çeken isimler oldular.

Mutlular Utd maça çok kötü başlarken yedikleri erken gollerle bir anda yenik duruma düştüler. Buna rağmen maçı bırakmayan ekip buldukları güzel gollerle skora denge getirmesini bildi. Son bölümlerde galibiyet için rakip kaleye yüklenmelerine karşın yenilen basit gollerle sahadan mağlubiyetle ayrılan ekip buna rağmen mücadelesiyle alkış aldı. Rakibe göre daha genç ve tecrübesiz olmalarına karşın özellikle gol yollarında iyi bir maç çıkaran ekipte savunma hattında yapılan hatalar dikkatlerden kaçmadı, kaleci Hasan kurtarışlarıyla ön plana çıkarken Kaptan Emin 3 golüyle en skorer isim oldu.

Derbide Kazanan Kenik Utd!

Kenik Utd güçlü rakibi karşısında maça fırtına giib başlarken henüz ilk bölümden 3 0 lık skor avantajını eline almasını bildi. Rakibin isteksiz oyunu karşısında skordan dolayı rehavete kapılan ekip bir anda skora denge gelmesiyle şok oldu ve devreye 4 4 lük skorla girdi. 2. Yarıda yeniden ipleri eline alan ekip peş peşe gollerle maçı kazanmasını bildi ve sahadan 4 puanla ayrıldı. Yasin ve Fatih 2 şer golle takımın en skorer isimleri oldular.

Ulus Gb verdikleriyle arayla form düşüklüğü yaşarken bu maça da kötü başladı ve dahası rakibe göre daha isteksizlerdi. Başlarda yedikleri gollerle moral olarak oyundan düşmelerine karşın buldukları gollerle maça tutunan ekip devreye beraberlikle girmesini bildi. Buna rağmen 2. Yarıda yine geriye düşen ekip maçı çeviremezken sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Mehmet ve Cengiz 2şer golle skorer isimler oldular.