Kategori: Haberler

Cska Filistin Sezonu Kazanarak Bitirdi!

Cska Filistin sezonun son maçında ligin yeni ekiplerinden Mainz ile karşılaşırken maça iyi başladı ve maç boyunca iyi paslaşmalarla rakip kaleye etkili gidip sahadan galibiyetle ayrılmasını bildi, iyi geçirdikleri sezonu 2. Olarak tamamlayarak Play off lara 2. Turdan katılma hakkı elde etti. Savunmada Samet’in olağanüstü performansıyla rakibin istekli ataklarına dur diyen ekip kaleci Onurcan’ın da başarılı kurtarışlarıyla rakibin direncini kırdı. Orta alanda Oktay’ın istekli oyunu takımı ayakta tutan unsurların başında gelirken yeni transfer Ömer gollerine bu maçta da devam etti ve maçı 4 golle tamamladı.

Ligin yeni ekiplerinden Mainz kadrosunu revize ede ede daha güçlü bir takım hüviyetine bürünürken genç bir takım olmalarına karşın güçlü rakiplerini oldukça zorladılar fakat rakip savunma ve kaleciyi geçmekte zorlanınca sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Devreye yenik girmelerine karşın 2. Yarıda skoru 3 2 ye getirip umutlanmalarına karşın savunmada boşluklar verince mağlubiyet kaçınılmaz oldu ve sahadan elleri boş ayrıldılar fakat gelecek adına umut verdiler. Bahadır 3 golüyle takımın en etkili ismi olurken kalede görev yapan Kaptan Halil maç boyunca etkili kurtarışlarıyla maçın farka gitmesini önledi ve gecenin başarılı isimlerinden oldu.

San Madrid Play Off a Hazır!

San Madrid Sezonun son maçında genç rakibini geçmekte zorlanmazken sahadan 8  5lik skorla galip ayrılıp play off a hazırız mesajı verdi. Orta alanda iyi pas yapan ekip rakip kalede net pozisyonlar bulurken son vuruşlarda yüksek yüzdeyle oynayınca galibiyet kendiliğinden geldi. Erdoğan 3 golle takımın en skorer ismi olurken Emirhan da 2 golle takımın diğer skorer ismi oldu.

Mutlular Utd üst üste 2 maça çıktığı gecede yorgunluğa rağmen iyi mücadele etse de güçlü rakibi karşısında maçı kaybetse de play off a katıma hakkını kazandı ve bu da mağlubiyet üzüntüsünü unutturdu diyebiliriz. Yeni katılan isimlerle daha diri ir takım olan ekip gol yollarında iyi işler yapsalar da savunmada zor anlar yaşadılar ve yedikleri gollerle maça tutunamadılar. İbrahim 4 golle takımın en skorer ismi olurken diğer gol Kaptan Emin’den geldi.

Umut Mobilya Ligi Lider Bitirdi!

Umut Mobilya genç rakibi karşısında maça iyi başlarken baştan sona üstün götürdüğü maçtan farklı skorla galip ayrılıp ligi lider tamamlayıp Final Four a direk katılma hakkı elde ettiler. Sezon boyunca ligin zirvesinde yer alan ekip daha önce defalarca mağlup ettiği genç rakibini geçmekte bu maçta da zorlanmazken savunmada çok da zorlanmadan rahat bir maç çıkardılar. Yusuf attığı 5 golle takımın en skorer ismi olurken Play Off ta takımın en etkili silahı olacağını yine gözler önüne sererken Emrah ve Erkan da maçı 2 şer golle tamamladı.

Mutlular Utd play off öncesi yeni takviyeleriyle daha çok koşan ve iyi mücadele eden bir takım hüviyetine bürünürken istekli oyunlarıyla rakibi zorlamaya çalışsalar da tecrübeli rakiplerine diş geçiremediler ve sahadan farklı skorla mağlup ayrılmalarına karşın play off öncesi umut verdiler. Kaptan Emin 3 golüyle takımın en skorer ismi olurken diğer gol yeni transfer Fazlı’dan geldi.

Jumbo Hd Rakip Play Off a Hazır!

Jumbo Hd eksik kadrosuna rağmen Mehmet’in erken golüyle maça hızlı başladı. Mehmet’in direkten dönen toplarıyla şanssız bir maç geçirmesine rağmen oyundaki üstünlüğü eline alan başarılı ekip ilk yarıyı 3 2 önde tamamladı. 2. Yarıya rehavetle başlayan ekip biraz oyun disiplininden uzaklaşınca kalelerinde goller gördüler ve skora denge geldi. Hemen ardından yeniden rakip kaleye etkili giden ekip skor bulmakta zorlanmadı ve farkı açarak sahadan 8 4 lük skorla galip ayrıldı. Kaleci Yasin maçın kırılma anlarında yaptığı etkili kurtarışlarla takımını ayakta tutarken maçın gizli kahramanlarından oldu, Mehmet Bodur 3 golle takımın en skorer ismi olurken Muhammed de başarılı oyununu 2 golle süsledi.

Sahilköy City güçlü rakibi karşısında kadro olarak rakibe denk olmamalarına rağmen istekli başladılar ve iyi mücadele ederek maçı bırakmadılar. İlk yarıya geride giren ekip 2. Yarıda skora denge getirirken galibiyet golü için her şeyi yapmalarına karşın rakip kalecinin başarılı performansına takılınca galibiyet golünü bulamadılar ve sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Yasin 3 golle takımın en skorer ismi olurken diğer gol Talip’ten geldi.

Filistin Tecrübesiyle Galip!

Cska Filistin genç rakibi karşısında maça hızlı başlarken başlarda buldukları net pozisyonları değerlendirmekte zorlansalar da ilerleyen dakikalarda tecrübeleriyle maça ağırlığını koydu ve skor avantajını eline aldı. İlk yarıyı önde tamamlayan ekip 2. Yarıda da skor avantajını elinden bırakmayınca sahadan farklı bir skorla galip ayrıldı. Gol yollarında oldukça net pozisyonlardan sonuç alamayan ekipte Dursun attığı 6 golle gecenin en etkili ismi olurken Mustafa Elmacı orta alanda oyunu çok iyi kurdu, Samet ise yerinde hamleleriyle savunmanın en dikkat çeken ismiydi.

Mutlular Utd takımı genç bir kadroyla sahaya çıkmalarına karşın yedikleri kolay goller olmasa sahadan puan ya da puanlarla ayrılabilirlerdi. İyi mücadele veren ekip buldukları pozisyonları değerlendirmekte zorlanırken buna rağmen maçı hiç bırakmadılar ve son bölümlere kadar gayretli oyunlarıyla farkı eritmeye çalıştılar fakat buna rağmen sahadan 9 5 lik skorla mağlup ayrıldılar.

Devlerin Kapışmasında Kazanan Jumbo Hd!

Jumbo Hd güçlü rakibi karşısında maça hızlı başlarken buldukları erken gollerle skor avantajını eline almasını bildiler. İlerleyen dakikalarda kalelerinde goller görmelerine karşın skor avantajını elinden hiç bırakmayan ekip sahadan 7 5 lik skorla galip ayrılıp üst sıralara tırmanmaya devam ettiler. Orta alanda iyi pas yapan ekip rakip kaleye etkili şutlar gönderirken gol bulmakta zorlanmadılar. Mehmet 4 golüyle gecenin yıldızı olurken Tolga da güzel oyununu 3 golle süsledi.

Furitti Extra Beyazıt maça istediği gibi başlayamazken yedikleri erken gollerle skor olarak geriye düştüler fakat buna rağmen maçı bırakmayan ekip rakip kalede etkili ataklar gerçekleştirdiler. Oldukça elverişli pozisyonlar bulmalarına karşın bunları değerlendirmekte zorlanan ekip son bölümlere kadar rakip kaleye beraberlik için yüklenseler de şans yanlarında değildi ve sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Oynanan oyun play off adına umut verse de güçlü rakiplerine diş geçiremediler, Erdem ve Arif 2 şer golle takımın en skorer isimleri oldular.

Karalar Siftah Dedi!

Karalar City yeni sezon hazırlıklılarını sürdürürken gol düellosu şeklinde geçen maçta rakibine üstünlük kurdu ve sahadan farklı skorla galip ayrılmasını bildi. Orta alanda iyi paslaşmalarla rakip kaleye etkili giden ekip maç boyunca rakip kaleyi yoklarken çerçeveyi bulma yüzdesi yüksek olunca galibiyet kendiliğinden geldi ve sahadan 4 puanla ayrıldılar. Süleyman 7 golle geceye damgasını vuran isim olurken Ufuk da 4 golle diğer skorer isim oldu.

Carsberg 04 play off öncesi verilen arayla form düşüklüğü sinyalleri verirken genç rakibine karşın zorlandılar ve sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. Savunmada dirençli görüntü vermelerine karşın yenilen gollerle oyundan düşen ekip maça tutunamadı ve açılan farkı engelleyemedi. Kaptan Furkan 4 golle takımın en skorer ismi oldu.

Dereboyu Gol Olup Yağdı!

Dereboyu Fk uzun süren galibiyet orucunu bu maçla bozdu ve güçlü rakibine karşı gol olup yağarak sahadan 13 4 lük skorla galip ayrıldı ve yeni sezon öncesi moral buldular. Orta alanda diri bir görüntü sergileyen ekip buldukları pozisyonları değerlendirmekte zorlamazken savunmada da rakibe çok pozisyon vermeden maçı kazanmasını bildi.

Fight Club takımı bu sezon istikrarsız bir görüntü sergilerken askere giden oyuncuları sebebiyle kadro istikrarını bir türlü sağlayamadı ve istedikleri oyunu sezon anlamında sahaya yansıtmakta zorlandılar. B maçta da kopuk bir oyun sergileyen ekip aslında iyi bir kadroları olmasına karşın pozisyon üretmekte zorlanarak sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar.

Jumbo Hd Bir Virajı Daha Geçti!

Jumbo Hd takımı güçlü rakibi karşısında yine iyi futbolla sonuca giderken güzel gollerle farkı açıp sahadan net bir skorla galip ayrıldı ve yükselişini sürdürdü. Orta alanda etkili silahlarını iyi kullanan ekip skor üretmekte zorlanmazken savunmada büyük boşluklar vermelerine karşın Yasin’in etkili kurtarışlarıyla ayakta kaldı ve farkın erimesine izin vermedi. Mehmet 3 golle gecenin yıldızı olurken Musa ve Sinan da 2 şer gole imza attılar.

Kafana Göre takımı en son lig lideri Umut Mobilyayı mağlup ederken bu maçta da ligin güçlü ekiplerinden Jumbo Hd takımına karşı kazanmak için sahaya çıktılar. Rakibin atak oyunu karşısında gayretli oynasalar da etkili şutlarına dur diyemeyince kalelerinde goller gördüler ve devreye farklı skorla mağlup girdiler. 2. Yarıda rakip savunmada büyük boşluklar bulmalarına karşın bunları değerlendiremeyen ekip sahadan belki de en az 1 puanla ayrılabilirlerdi fakat kaçırılan net pozisyonlar buna engel oldu. Faruk 3 golle takımın en skorer ismi olurken diğer goller Dursun ve Barış’tan geldi.

Umut Mobilya Liderliği Bırakmıyor!

Umut Mobilya genç rakibi karşısında maça istediği gibi başlayamasa da tecrübesini kullanarak rakip kalede buldukları pozisyonları iyi değerlendirdi. Devreye 3 0 önde giren ekip 2. Yarıda kalelerinde pozisyonlar verseler de iyi savunma yaparak ve Enes’in kalesindeki başarılı performansıyla sahadan 3 2 lik skorla galip ayrılmasını bildi ve ligi lider bitirme yolunda büyük bir engeli daha aştı. Savunmada Emrah hem hava toplarındaki hakimiyeti hem de oyunu iyi yönlendirmesiyle takıma ciddi katkı sağlarken Emre ve Selman’ın da savunmadaki sıfıra yakın hatayla oynamaları Umut Mobilya takımının savunma gücünü bir kez daha ortaya koymuş oldu.

İbişağalar takımı maça fırtına gibi başlarken rakip kalede sürekli etkili şutlarla gol aramalarına karşın skor üretmekte zorlandılar ve rakip kalecinin başarılı performansını geçemeyince skor avantajını yakalayamadılar. Hamza’nın etkili şutlarından sonuç alamayan ekip şanssız gollerle yenik duruma düşmesine karşın maçı hiç bırakmadı ve rakip kalede gol aramaya devam etti. İlk yarıdaki tempoyla rakip kaleye gidemeseler de son bölümlerde savunmanın etkili ismi Emircan’ın golleriyle umutlanan ekip beraberlik golünü bulamadı ve sahadan puansız ayrıldı fakat play off öncesi umut verdiler. Emircan uzaktan attığı 2 güzel golle gecenin en dikkat çeken ismi oldu.

Mutlular United’den Altın Değerinde Beraberlik!

Mutlular Utd kıran kırana geçen maçta güçlü rakibine karşı 6 3 lük skordan geri dönüp sahadan 6 6 lık skorla beraberlikle ayrıldı ve play off yolunda altın değerinde 1 puanla play off umutlarını arttırdı. Maça çok iyi başlayan ekip rakip kalede oldukça elverişli pozisyonlar bulsa da bunları değerlendirme konusunda sıkıntı yaşadılar fakat ilk yarıda 2 0 yenik duruma düşseler de devreye 2 2 lik skorla gidiler. 2. Yarıda peş peşe yenilen gollerle geriye düşmelerine karşın maçı hiç bırakmadılar ve son dakika golüyle maça tutunup 1 puanı almasını bildiler. Fazlı, Musa, Yahya hamleleri takımın görüntüsünü tamamen değiştirirken güçlü rakiplerine karşı oldukça etkili bir maç çıkardılar, rakibe göre daha fazla pozisyon ürettiler. Hasan 4 golüyle geceye damgasını vuran isim olurken Musa da etkili oyununu 2 golle süsledi.

Mat Teknik takımı genç rakibi karşısında maça rahat bir oyunla başladı, tecrübesiyle oyunu daha rahat kuran ekip buldukları pozisyonları değerlendirmekte zorlanmadan 2 0lık skor avantajını yakaladı. Devreye berabere girseler de 2. Yarıda biraz tempo arttırarak farkı açan ekip son bölümlerde yine geriye yaslanınca kalelerinde goller gördüler ve sahadan 1 puanla ayrıldılar. Kalecilerinin kalesinde devleşmesiyle ilk bölümlerde ayakta kalan ekipte Fatih orta alanda oyunu çok iyi kurdu Kadir’le birlikte 2 şer golle takımın en skorer isimleri oldular.

Umut Mobilya Rövanşı Yine Vermedi!

Umut Mobilya genç rakibi karşısında maça iyi başlarken tecrübesini maç boyunca konuşturdu ve iyi futbollarının karşılığını 3 puanla alıp liderliklerini sürdürdüler. Orta alanda iyi pas yapan ekip ilk bölümlerde Emrah’ın yıldızlaşmasıyla farkı açmakta zorlanmadılar. 2.yarıda da oyunun kontrolünü elden bırakmayan ekip kalelerinde goller görseler de farkın erimesine izin vermediler ve sahadan net bir skorla galip ayrıldılar. Orta alanda Emrah Enes ikilisi oynadıkları güzel futbolun yanısıra attıkları 4 er golle geceye damgalarını vururken diğer goller Yusuf ve Erkan’dan geldi.

Mutlular Utd takımı maç boyunca istekli bir oyun sergilemelerine karşın tecrübeli rakibine diş geçiremedi ve sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. Orta alanda takım oyunundan çok bireyselliğe ağırlık vermeleri pozisyon bulmakla zorlanmasına sebep olurken buldukları pozisyonları da cömertçe harcadılar. Ümit takıma abilik yapmasının yanısıra 4 golle takımın en skorer ismi olmasına karşın bu performansı puan için yeterli olmadı.

Beyazıt’tan Gol Yağmuru!

Furitti Extra Beyazıt genç rakibi karşısında adeta gol olup yağarken sahadan 14 0 gibi tarihi farklı bir skorla galip ayrılıp play off 2. Turuna katılma yolunda büyük bir yol kat etti. İyi pas yapan ekip taraflı tarafsız izleyenlerin beğenini kazanırken bu maçta da göze hoş gelen oyunlarıyla kendilerini çok da sıkmadan farkı açmasını bildi ve rakibinden gol bile yemeden sonuca gitti. Arif 5 golüyle yine gecenin yıldızı olurken Erdem de 4 gole imza attı.

Karalar City ligde çıktığı ilk maçta ligin formda ekiplerinden Furitti Extra Beyazıt takımına karşı hiçbir varlık gösteremedi ve sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. Pozisyon bulmakta zorlanan ekip gol başarısı yaşayamazken savunmada da rakiplerine karşı direnemeyip erken teslim oldular ve açılan farka dur diyemediler.

Ulus Dereboyu’na Patladı!

Ulus Gb genç rakibi karşısında play off kadrosuyla sahaya çıkarken maç başından sonuna üstün bir oyun sergileyip maçı rahat bir şekilde kazandı ve yükselişini sürdürdü. Pozisyon bulmakta zorlanmayan ekip birbirinden güzel gollerle sonuca giderken savunmada da çok zorlanmadı. Ahmet ve Cengiz ikilisi 4 er golle takımın en skorer isimleri oldular.

Dereboyu Sk takımı uzun bir aranın ardından sahalara dönerken kondisyon eksikliği dikkatlerden kaçmadı ve güçlü rakibine karşı direnemeyerek sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. İyi mücadele etmelerine karşın rakibin iyi kadrosu karşısında zorlanan ve kondisyon olarak da yetemeyen ekip buldukları gollerle farkı eritmeye çalıştılar fakat bu iyi niyetleri skora çok da yansımadı. Cemal 5 golle takımın en skorer ismi olurken Sefa da 2 gole imza attı.

Kenik Utd Fatih’i!

Kenik Utd derbi maçında kardeş takımı Ulus Gb ile karşılaşırken maçın başından sonuna maçı daha fazla isteyen taraf oldular ve sahadan haklı bir galibiyetle ayrılıp 4 puanı cebine koydular. Maçın başlarında buldukları gollerle skor avantajını yakalayan ekip ilerleyen dakikalarda yedikleri gollerle devreye 2 2 lik skorla girseler de 2. Yarıda Fatih’in kaleden oyuna geçip 4 gol atmasıyla maçı kazandı ve önemli bir galibiyete imza attılar. Fatih 2. Yarıda oyuna geçerek attığı gollerle gecenin yıldızı olurken Murat da 2 gole imza attı, Veli ise savunmada rakibe göz açtırmadı.

Ulus Gb bir çok as oyuncusundan yoksun çıktığı maça çok kötü başlarken başlarda Ulus ruhunu ortaya koyamadılar ve isteksiz bir görüntü sergilediler. İlk bölümlerde adeta saha için yürüyen ekip ilerleyen dakikalarda biraz daha istekli oynayınca skora denge geldi ve devreye 2 2 lik skorla girdiler. 2. Yarıda savunmada yapılan basit top kayıpları kalelerinde goller görmelerine sebep olurken sahadan beklemedikleri bir şekilde mağlubiyetle ayrıldılar. Takımın gollerin, Ulaş, Ali, Cengiz ve Yasin kaydetti.

Umut Mobilya’ya Büyük Şok!

Mutlular Gençlik takımı güçlü rakibi karşısında maç boyunca çok iyi mücadele ederken buldukları pozisyonları iyi değerlendirip savunmada da rakibe karşı iyi mücadele edince skor avantajını korumasını bildi ve sahadan galibiyetle ayrılarak 5 puanı cebine koydu. İlk yarısı 1 1 sona eren maçın 2. Yarısında yenik duruma düşseler de bitime 10 dakika kala buldukları peş peşe gollerle sonuca gitmesini bilen ekip skoru korumasını bildi ve dirençli oyunlarıyla son bölümlerde kalelerini gole kapatarak maçı kazandı. Takımın gollerini Barış, Eyüp ve Ömer kaydetti.

Umut Mobilya liderlik yolunda büyük avantaj yakalayabilecekleri maçta rakibine karşı son bölümlerde 2 1 önde girmesine karşın yedikleri peş peşe gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldılar ve büyük fırsat teptiler. Aslında futbol olarak iyi bir maç çıkarmalarına karşın oldukça net pozisyonlardan sonuç alamamaları mağlubiyette en büyük etken olurken son bölümlerde rakip kaleyi abluka altına almalarına karşın aradıkları beraberlik golü gelmedi. Takımın gollerini Selman ve Enes kaydetti.

Furitti Extra’dan Zirveye Darbe!

Ligin formda ekibi Furitti Extra Beyazıt takımı zirve takipçisi rakibi karşısında maça iyi başlayıp maç boyunca atak bir oyun sergileyerek sahadan farklı bir skorla galip ayrıldı ve aldıkları 4 puanla yükselişlerini sürdürdüler. Geriden başlayarak iyi paslaşmalarla rakip kaleye iyi geldiler ve skor üremekte zorlanmadan sahadan galibiyetle ayrıldılar. İlk yarısını 6 2 önde tamamladıkları maçın 2. Yarısında rakibin oyundan düşmesiyle rahat bir maç çıkaran ekipte Arif 6 golle geceye damgasını vurdu, Bedri ve Erdem de 2 şer gole imza attılar.

Cska Filistin takımı aslında sahaya kötü bir kadroyla çıkmasa da kondisyon olarak genç rakiplerine yenemediler ve uzun bir süre ardından ilk defa bu denli farklı bir mağlubiyetle sahadan ayrıldılar. Orta alanda rakibe direnemeyen ekip istedikleri pozisyonları bulmakta zorlanırken rakibe karşı 15 dakika dişe diş mücadele sergilediler, ilk yarının sonunda peş peşe yedikleri gollerle maça erken havlu attılar. 2. Yarıda da sahada mücadele etmeye çalışsalar da hücumsal anlamda sahaya bir şey koyamayan ekip sahadan farklı mağlubiyetle ayrıldı.

San Madrid Farka Koştu!

San Madrid takımı genç rakibine karşı maça fırtına gibi başlarken maçın başından sonuna oyunun kontrolünü elinden bırakmadı ve atak oyunuyla sahadan farklı bir skorla galip ayrılıp play off öncesi büyük moral buldu. Pozisyon bulmakta zorlanmayan ekip birbirinden güzel gollerle maçı kazanmasını bilirken savunmada da sıfıra yakın hatayla oynadılar ve rakibe çok pozisyon vermediler. Erdoğan 5 golle gecenin yıldızı olurken Engin de 3 golle takımın diğer skorer ismi oldu.

Atılım Fc genç ve koşan rakibi karşısında maça tutunmakta zorlanırken kondisyon olarak rakibine yetemedikleri maçtan farklı skorla mağlup ayrıldı ve galibiyet hasretini sürdürdü. Aslında savunmada gayretli oynayan ekip rakip sahada final paslarında sıkıntı yaşarken net pozisyonlar bulabilecekleri anlarda kötü pas tercihleri topu rakibe kaptırmalarına sebep oldu ve bu da kalelerinde çok pozisyon yaşamalarını sağladı. Fatih 2 golle takımın en skorer ismi olurken Muhammed de 1 gole imza attı.

Mat Teknik Tecrübesiyle!

Mat Teknik takımı son haftalardaki inişli çıkışlı performansının zıttında bir oyun sergilerken maça istekli başladı ve orta alanda da iyi pas yaparak rakip kalede etkili oldular, maç boyunca oldukça net pozisyonlar da bularak rakip kalede sürekli gol aradılar. 2. Yarıda bir ara skora denge gelse de yeniden buldukları gollerle maçı kazanmasını bilen ekip play off a 2. Turdan katılma yolunda önemli bir galibiyete imza attılar. Barış 2 golle takımın en skorer ismi olurken Adem ve Mesut da maçı 1 er golle tamamladı.

Nurışık takımı ligin üst sıralarında bulunan güçlü rakibine karşı maç boyunca iyi mücadele ederken son bölümlerde rakip kaleye iyi yüklenmesine karşın skor üretmekte zorlanınca sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Gol yollarında iyi işler yapan ekip savunmada zaman zaman sıkıntı yaşarken rakibe çok pozisyon verdiler ve kolay goller yediler diyebiliriz. Atılay gol yollarında takımın yine en etkili silahı olurken takımın 2 golüne de imza atan isim oldu.

Aksaray 2. Yarıda Açıldı!

Aksaray takımı güçlü rakibine karşı maça iyi başlasa da ilk bölümlerde skor üretmekte zorlandı ve ilk yarının genelini 1 0 önde götürse de farkı açamadı. 2. Yarıda gelen peş peşe gollerle farkı açan ekip sahadan 9 3 lük skorla galip ayrılıp play off yolunda önemli bir galibiyete imza attılar. Rakip kalede çok net pozisyonlar bulan ekip bunları değerlendirmekte zaman zaman zorlansa da 2. Yarıda gelen goller maçın gidişatını lehine çevirdi ve 3 puanı ceplerine koydular. Rıza gollerine bu maçta da devam ederken 5 golüyle gecenin en skorer ismi oldu, Burhan ve Ali İhsan da 2 şer gole imza attılar.

Muro Başkan takımı maça iyi başlarken ilk yarıda rakiple dişe diş bir mücadele sergilemesine karşın final paslarında ve son vuruşlarda istedikleri yüzdeyi yakalayamayınca maça tutunamadılar ve sahadan farklı skorla mağlup ayrıldılar. Aslında kadro yapısı ve oynanılan oyun bu skoru hak etmese de skor üretmekte zorlanmaları maçı kaybetmelerinde en büyük etken oldu.