Dolunay Center güçlü rakibini yenerek başladı

Kestel Konferansı gecenin ilk maçında Murta Telekom ile Dolunay Center takımları karşı karşıya geldi.Maça iki takımda dengeli başlarken savunma güvenliğini elden bırakmadan rakip kalede gol aradılar.Kalecilerin etkili olduğu ilk yarıda son anlarda Fatih S. Golünü atarak Murat Telekom’u 1-0 öne geçirmeyi başardı.

İkinci yarıya daha iyi başlayan taraf ise Dolunay Center takımı olsa da Halil Palanın golü Murat Telekom’u 2 farklı üstünlüğe taşıdı.Ayağa paslarla sahaya çok iyi yayılan Dolunay Center takımı ise Köksalla önce farkı 1 e indirirken Aytaçla da skoru eşitlemeyi başardılar.İki takımda gol için yüklenirken Halil Pala bir kez daha takımını öne geçiren isim oldu.Son bölümde maçtan kopmayan ve beraberlik için yüklenen Dolunay Center gecenin başarılı ismi Aytaçla 2 gol birden bularak maçta öne geçmeyi başardı.Son bölümler zaman zaman sertliklerle geçse de Dolunay Center ilk maçında güçlü rakibini mağlup etmeyi başardı.

Dolunay Center takımında kalede Yusuf başarılı kurtarışlara imza atarken kalesinde güven verdi.Serhat,Köksal,Aytaç üçlüsü iyi savunma yaparken Aytaç ataklara sürekli destek verdi geceyi hatrickle tamamlayarak geceye damgasını vurdu.Süleyman orta alanda top taşırken arkadaşlarını pozisyonlara soktu.Şenol ilerde sürekli golü ararken son vuruşlarda oldukça etkisizdi.Bünyamin takımın en çok mücadele eden ismi olurken oyunu iyi yönlendirdi arkadaşlarını gollük pozisyonlara soktu gecenin iyilerindendi.

Murat Telekomda kalede Mustafa görev alırken elinden geleni yaptı yediği gollerde yapacağı bir şey yoktu.Savunmada Fırat,Fatih ikilisi sert savunmalarıyla ilk yarı rakibe pozisyon vermediler.Fatih S. zaman zaman ataklara destek verdi ve golünü bu maçta da atmayı başardı.Öztekin orta alanda diğer maçların aksine tutuk bir oyun ortaya koydu.Sinan ilerde istediklerini bir türlü yapamazken son vuruşlarda oldukça şanssızdı.Halil sürekli golü arayan isim olurken geceyi 2 golle tamamlasa da çabası puan için yetmedi.

Maçın adamı:Aytaç
Maçın gümüş adamı:Halil Pala
Maçın kalecisi:Yusuf
Maçın defansı:Aytaç
Maçın ortasahası:Bünyamin
Maçın forveti :Halil Pala