Görseller

Biri Hobby ‘i Durdursun ….

Hobby FC 8-3 Yıldırım Sk

Maçın adamı:Fırat
Maçın kalecisi:Mehmetcan
Maçım defansı:Nevzat
Maçın ortashası:Emrah
Maçın forveti: Fırat

Maçın skorerleri
Fırat 3 Gol
Nevzat 2 Gol

Maçın başlama düdüğü ile hızlı başlayan Hobby FC henüz 1 dakika olmadan onurun müthiş bilek hareketleri ile rakip savunmasını geçtikten sonra ilk golü ile 1 0 öne geçti
Bu golle hızını alan Hobby durmaya niyeti yoktu 5.nci dakikada Fırat’ın peş peşe bulduğu 2 Gol ile skoru 3 0 a getirdi oyunu ele alan Hobby 20 dakikada Fırat tekrardan sahneye çıkarak skoru 4 0 a getirdi.. ilk yarınım sonuna doğru kalesinde bir Gol bularak ilk yarıya 4-1 galip girdi..
İkinci yarı başladığında roller değişti gibi oldu maça istediği gibi başlayamayınca maçın ilk 3 dakikasında kalesinde 2 Gol birden buldu
Oyun uzun bir süre böyle devam edince oyunu tekrar eline alan Hobby FC Nevzat ın golüyle rahatladı ve oyunu 5-3 e getirdi sonrasında Engin ceza sahası içinde düşürülünce penaltı kazandı ve topun başına Emrah geçti ve golünü attı takımı adına..
Sonrasında rakip savunma disiplini kopunca Nevzat ın 1 golü ve Engin’in 1 golü ile durumu 8 -3 getirdi..
Maç bu skorla bitti ve
Hobby FC uzun zamandır yenilmezlik serisini devam ettiriyor.. Bundan sonraki maçındaki başarılar dileriz..

Yıldırım Sk ise maç düdüğü ile beraber kalesinde golü buldu.Daha ne olduğunu anlamadan peş peşe 2 Gol daha yedi. Takım arasında anlaşmazlıklar çıkınca bunu fırsat bilen karşı takım bir Gol daha attı.
Maçın ilk yarı sonlarına doğru topa sahip olmaya başlayan Yıldırım Sk rakip kaleye gitmeyi sıklaştırıncA bunun meyvesini aldı ve ilk yarı bitmeden bir Gol atmayı başardı..ilk yarıya 4-1 mağlup girdi.
İkinci yarının başlamasıyla galibiyet parolası ile çıkan sil baştan oynayan Yıldırım Sk çok hızlı başlayıp emir hanın arka direkte çok güzel vuruşu ile 2 .golünğ buldular..
Hızını kesmeyen Yıldırım Sk 3.ncü golü bulması uzun sürmedi bu golün adı İsmail’de bu sefer.
Rakip kaleye tam baskı yapan takım ataklardan eli boş dönünce atamayana atarlar tabiri ile kalesinde 1 Gol yedi .
Rakibinin kontra ataklarına engel olamayıp birde penaltı sonucu Gol olunca fark tekrardan 3 e çıktı ve oyundan koptu..
İlerde anlaşmazlıklar sonucu gole gidemeyen Yıldırım Sk maçın son anlarına doğru defans hataları da eklenince 2 Gol birden yiyerek maçtan 8-3 malum ayrıldı..
Yıldırım Sk ya bundan sonraki maçlarında başarılar dileriz..

 

Hobby Engin İle Güldü…

Hobby fc 7 – 6 Güngören
Cesse ligimizde bu akşamın maçı hobby fc ve Güngören ‘ in müthiş maçı nefesleri kesti.Oyuna hızlı başlayan hobby fc henüz ilk dakikalarda nevzat’ın golü ile öne geçti daha sonra oyunu kontrol altına almaya çalışırken güngören selçuk ile eşitliği sağladı. Daha sonrasında oyun disipleninden kopup güngören’in peş peşe bulduğu gollerle 3-1 geriye düştü ilk yarının son dakikalarına doğru hobby fc’de Engin kendi çabalarıyla kalecenin sağından topu ağlarla buluşturarak devreyi 3-2 tamamladı.İkinci devreye baskılı başlıyan hobby fc rakip kaleye ataklarını sıkılaştırdığı anda kalesinde kontra ataklara engel olamayıp güngören Serkan ile aradaki farkı bir anda 2 ye çıkarttı hemen arkasından yalçın bir gol daha bularak farkın 3 e çıkmasını sağladı.hobby fc emrahın golüyle farkı ikiye indirdi. Ardından güngören bir gol daha bularak maç 6-3 geldı. Bu golden sonra hobby fc Emrahın bulduğu gol ile farkı tekrardan 2 ye indirmeyi başardı. Engin orta sahada farkını konuşturarak yaptığı pres ile topu rakibinden çalıp iki kişiyi çalımlayarak bulduğu gol ile farkı 1 e indirdi. Rüzgarı arkasına alan Hobby fc adeta tam saha presle ile Onur’un bulduğu golle beraberliği sağladı .Oyun disiplinini elden tamamen bırakan güngören kalecisinin büyük hatası ile galibiyeti hobby fc ye hediye etti. 3 farktan geri dönüş yapan hobby fc yi kutlarız bir sonraki karşılaşmasında başarılar dileriz..
Güngörende ise oyunun başında geriye düşmesine rağmen oyunu bırakmayıp 5.ci dakika nevzatla skoru eşitledi daha sonrasında da oyunu eline Alıp selçuk ve serkanın bulduğu peşpeşe gollerle 3 -1 öne geçmeyi başardı. İlk yarı bitti derken kalesinde goş bularak devreye 3 -2 önde girdi.
İkinci yarıya ise orta sahada pas yaparak başlayan güngören bunun meyvesini çok geç olmadan aldı.kaliteli tek paslarla kaleye giden yakup müthiş bir gol bularak farkı 2 ye çıkardı. Bu golden 3 dk sonra serkanla durumu 5. 3 e getirdi. Sonrasında kalesinde bir gol bulsada buna yalçınla karşılık vermeyi bildi ve skoru 6 -3’e getirdi.
Oyunu kazandık derken maç bitimine 6 dk ka kala oyun disiplininden kopunca hobby fc ataklarını sıklaştırınca. Peş peşe 3 gol bularak durum beraberliğe geldi birde kaleci hatası eklenince son dk da geriye düşerek yıkıldılar..maçın son saniyesinde kornerden gelen topa müthiş vuran Uğur direğe takılınca maç bu skorla bitti.
Bize güzel futbol izleten 2 takıma da teşekkür ederiz güngörene birdahaki maçında başarılar dileriz..

Maçın adamı: Engin
Maçın forveti:Serkan
Maçın ortasahası: Engin
Maçın defansı:Nevzat
Maçın kalecisi:Mehmetcan
Maçın golü:Yakup
Maçın skorerleri
Engin 3 Gol
Emrah 2 Gol
Serkan 2 Gol